Sylvanian Families Sky Regnbue Tog 5702

4.8 (38 anmeldelser)
Sylvanian Families Sky Regnbue Tog 5702
Bedste pris
Stabil pris
155kr
619 krSPAR 75%
hos Kids-world.dk
På lagerFri fragtLaveste

Oplev magien med Sylvanian Families Sky Regnbue Tog 5702. Dette charmerende tog inspirerer til fantasifuld leg, hvor barnets bevægelse får røgskyen i skorstenen til at danse op og ned, hvilket skaber en fortryllende legesituation.

Sylvanian Families Sky Regnbue Tog 5702 koster lige nu 155 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 155 kr (16. april 2026) og 155 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 155 kr hos Kids-world.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Sylvanian Families Floating Cloud Rainbow Train 5702
155 kr
+ fri fragt
Total: 155 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Sylvanian Families Sky Regnbue Tog 5702
250 kr
+ 40 kr fragt
Total: 290 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Legetøjstog Sylvanian Families Floating Cloud Rainbow Train
379 kr
+ 69 kr fragt
Total: 448 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Streetshoppen favicon
Streetshoppen
Playset Sylvanian Families 5702 Tog
619 kr
+ 69 kr fragt
Total: 688 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sylvanian Families
Kategori: Legetøj og spil
minimumsalder: 3 år