Swim & Fun Pro Classic 800

Swim & Fun Pro Classic 800 er et kraftfuldt filtersystem designet til at holde din pool ren og indbydende. Med en kapacitet til at håndtere op til 70.000 liter, sikrer det effektiv cirkulation og rensning af både traditionelt og saltvand. Det kompakte design gør det nemt at integrere i din have.

Swim & Fun Pro Classic 800 koster lige nu 3.024 kr. En stigning på 11,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.712 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.712 kr (18. april 2026) og 3.538 kr (30. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.024 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Swim & Fun Filter System Pro Classic 800W
3.024 kr
+ fri fragt
Total: 3.024 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Swim & Fun Pro Classic 800 filtersystem, 800W
4.229 kr
+ 499 kr fragt
Total: 4.728 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Swim & Fun Pro Classic 800 filtersystem, 800W
4.229 kr
+ 499 kr fragt
Total: 4.728 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Swim & Fun Pro Classic 800 filtersystem, 800W
4.999 kr
+ 599 kr fragt
Total: 5.598 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Swim & Fun Filter System Pro Classic 800 1088
5.149 kr
+ fri fragt
Total: 5.149 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Pro classic sandfiltersystem, 800W
5.299 kr
+ 499 kr fragt
Total: 5.798 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Swim & Fun
Kategori: Pumper