Swim & Fun poolslange

Med denne Swim & Fun poolslange kan du nemt fylde eller tømme din pool. Den 25 meter lange slange er både fleksibel og robust, designet til sikker nedgravning. En ideel løsning til al poolvedligeholdelse.

Swim & Fun poolslange koster lige nu 1.259 kr. En stigning på 5,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.199 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.199 kr (26. marts 2026) og 1.259 kr (31. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.259 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Swim & Fun poolslange, Ø43/50 mm, 25 meter, sort
1.259 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.758 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Swim & Fun Pool Hose Reinforced 25 m ø43/50 mm
1.288 kr
+ fri fragt
Total: 1.288 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Swim & Fun Poolslange til nedgravning Ø50/43 mm 25 m 1207
1.295 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.344 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Poolslang för nedgrävning Ø50/43 mm 25 m
1.310 kr
Total: 1.310 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Swim & Fun poolslange, Ø43/50 mm, 25 meter, sort
1.599 kr
+ 599 kr fragt
Total: 2.198 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Swim & Fun poolslange, Ø43/50 mm, 25 meter, sort
1.709 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.208 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Swim & Fun
Kategori: Pool renseslanger