Swim & Fun Optima 33

4.7 (3 anmeldelser)
Swim & Fun Optima 33
Bedste pris
Stabil pris
2.468kr
2.849 krSPAR 13%
hos LavprisVVS
På lagerLaveste

Swim & Fun Optima 33 er en effektiv poolpumpe, der sikrer op til 70% mere badevandscirkulation ved samme energiforbrug. Pumpen er selvsugende og har et robust hydraulisk design, hvilket gør den ideel til pools med stort forfilter. Fremstillet i rustfrit stål, er den også velegnet til havvand, og motorens elektriske dele er beskyttet mod vandkontakt.

Swim & Fun Optima 33 koster lige nu 2.468 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 2,7 % lavere end den højeste registrerede pris på 2.536 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.468 kr (05. maj 2026) og 2.536 kr (27. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.468 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Swim & Fun Optima 33 poolpumpe, 0,25kW/0,33hk, til pool på max 60.000 liter
2.468 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.507 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Swim & Fun OPTIMA Pump 33, 0.25kW, 0.33HP
2.507 kr
+ fri fragt
Total: 2.507 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Swim & Fun Optima 33 poolpumpe, 0,25kW/0,33hk, til pool på max 60.000 liter
2.519 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.558 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Pump OPTIMA 33 0,33KW -0,25 HP
2.536 kr
Total: 2.536 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Swim & Fun Optima 33 poolpumpe, 0,25kW/0,33hk, til pool på max 60.000 liter
2.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Swim & Fun Pumpe OPTIMA 33 0,33KW -0,25 HP 1649
2.849 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.898 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Swim & Fun
Kategori: Pumper