Swim & Fun Optima 100

4.3 (6 anmeldelser)
Swim & Fun Optima 100
Bedste pris
Stabil pris
2.780kr
3.549 krSPAR 22%
hos LavprisVVS
På lagerLaveste

Swim & Fun Optima 100 poolpumpe sikrer optimal badevandscirkulation med op til 70% mere effektivitet. Den selvsugende pumpe er velegnet til store pools, og den er bygget i rustfrit stål, hvilket gør den ideel til både fersk- og havvand. Motorens dele er beskyttet mod vandkontakt, hvilket øger holdbarheden.

Swim & Fun Optima 100 koster lige nu 2.780 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 8,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 3.042 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.780 kr (03. maj 2026) og 3.042 kr (30. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.780 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Swim & Fun Optima poolpumpe, 0,5kW/1,0 hk, til pool på max 87.000 liter
2.780 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.819 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Swim & Fun OPTIMA Pump 100, 0.75kW, 1HP
2.919 kr
+ fri fragt
Total: 2.919 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Swim & Fun Optima poolpumpe, 0,5kW/1,0 hk, til pool på max 87.000 liter
3.005 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.044 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Pump OPTIMA 100 0,75KW 1,00 HP
3.086 kr
Total: 3.086 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Swim & Fun Optima poolpumpe, 0,5kW/1,0 hk, til pool på max 87.000 liter
3.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Swim & Fun Pumpe OPTIMA 100 0,75KW 1,00 HP 1652
3.549 kr
+ fri fragt
Total: 3.549 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Swim & Fun
Kategori: Pumper