Swim & Fun Kreta Family liner

Bedste pris
Stabil pris
820kr
1.149 krSPAR 29%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Denne PVC-liner passer perfekt til runde Kreta Family pools med en diameter på 4,6 meter og en højde på 90 cm. Med en tykkelse på 0,3 mm sikrer den holdbarhed og en god svømmeoplevelse i din havepool.

Swim & Fun Kreta Family liner koster lige nu 820 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 2,3 % lavere end den højeste registrerede pris på 839 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 820 kr (18. april 2026) og 839 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 820 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Swim & Fun Liner Overlay Ø460 x 90 cm, 0.30 mm
820 kr
+ 39 kr fragt
Total: 859 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Swim & Fun liner til Kreta Family pool, Ø4,6x0,9 meter
899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 938 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Swim & Fun liner til Kreta Family pool, Ø4,6x0,9 meter
899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 938 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Swim & Fun liner til Kreta Family pool, Ø4,6x0,9 meter
919 kr
+ 39 kr fragt
Total: 958 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Swim & Fun dug/liner til Kreta pool, Ø460x90 cm
979 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.018 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Liner Kreta pool Ø4,60m x 0,90m 0,30mm
987 kr
Total: 987 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Swim & Fun Liner Kreta pool Ø4,60m x 0,90m 0,30mm 1618
1.149 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.198 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Swim & Fun
Kategori: Beklædning til swimmingpools