Swim & Fun Inground Poolstige

Bedste pris
Stabil pris
1.949kr
2.699 krSPAR 28%
hos Homeshop DK
På lagerLaveste

Swim & Fun Inground poolstige er det ideelle valg til din nedgravede pool. Den er fremstillet i rustfrit stål og har tre skridsikre trin, der sikrer en sikker og komfortabel adgang til vandet. Stigen er designet til at blive monteret i fliser eller terrasse, hvilket gør den både stilfuld og praktisk.

Swim & Fun Inground Poolstige koster lige nu 1.949 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.949 kr (16. april 2026) og 1.949 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.949 kr hos Homeshop DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Swim & Fun Stige Inground 3 trin 1559
1.949 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.998 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Swim & Fun Inground poolstige med 3 trin
2.069 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.568 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Swim & Fun Inground poolstige
2.210 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.709 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Swim & Fun Ladder 3-Steps, Inground
2.307 kr
+ fri fragt
Total: 2.307 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Swim & Fun Inground poolstige med 3 trin
2.599 kr
+ 599 kr fragt
Total: 3.198 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Swim & Fun Inground stige til pool med 3 trin
2.699 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.198 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Swim & Fun
Kategori: Pool og spa tilbehør