Swim & Fun Ground Cover 2132

Swim & Fun Ground Cover beskytter din pools inderdug effektivt og forlænger dens levetid. Det holdbare bunddækken er lavet af stærkt filtmateriale med en vægt på 200 g/m². Det er ideelt til at forhindre skader fra skarpe genstande og passer perfekt til pools i størrelsen 8,5 x 4,5 m.

Swim & Fun Ground Cover 2132 koster lige nu 793 kr. En stigning på 7,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 739 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 739 kr (09. juni 2026) og 896 kr (22. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 793 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Swim & Fun Ground Cover 850 x 450 cm
793 kr
+ 39 kr fragt
Total: 832 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Bottenduk 8,5 x 4 ,5m
896 kr
Total: 896 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Swim & Fun Ground Cover8,5 x 4 ,5m 2132
1.849 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.898 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 7.3%

Specifikationer

Mærke: Swim & Fun
Kategori: Poolovertræk