Swim & Fun Classic 300

4.2 (42 anmeldelser)

Swim & Fun Classic 300 sandfiltersystem sikrer, at din pool forbliver frisk og ren. Med en kapacitet til pools op til 22.500 liter og en kraftfuld 250W motor, garanterer den konstant cirkulation og rensning af vandet.

Swim & Fun Classic 300 koster lige nu 1.368 kr. En stigning på 36,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 999 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 999 kr (13. juni 2026) og 1.398 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.368 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Swim & Fun Filter System 250W
1.368 kr
+ fri fragt
Total: 1.368 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Swim & Fun Classic 300 sandfiltersystem, 250W
1.439 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.938 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Swim & Fun Classic 300 sandfiltersystem, 250W
1.544 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.043 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Swim & Fun Filter System Classic 300 1050
2.249 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.298 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Pro classic sandfiltersystem, 250W
2.299 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Swim & Fun Classic 300 sandfiltersystem, 250W
2.299 kr
+ 599 kr fragt
Total: 2.898 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Swim & Fun
Kategori: Pumper