Supreme Rollers Del Rey Justerbar Rulleskøjte

Bedste pris
Stabil pris
349kr
700 krSPAR 50%
hos Legehjulet.dk
På lagerLaveste

Supreme Rollers Del Rey er den ideelle rulleskøjte til begyndere, der ønsker en bekvem og justerbar pasform. Med side by side design, ABEC-7 kuglelejer og komfortabel ventilation, kan du nemt tilpasse størrelsen fra 39 til 42. Den bløde konstruktion sikrer optimal støtte og bevægelsesfrihed.

Supreme Rollers Del Rey Justerbar Rulleskøjte koster lige nu 349 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 349 kr (01. marts 2026) og 349 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 349 kr hos Legehjulet.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Legehjulet.dk favicon
Legehjulet.dk
Supreme Del Rey Justerbar Rulleskøjte PINK
349 kr
+ 12 kr fragt
Total: 361 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Supreme Rollers - Del Rey justérbar rulleskøjte - Str. 39-42 - Pink
408 kr
+ fri fragt
Total: 408 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Justcool.dk favicon
Justcool.dk
Supreme Rollers Del Rey justerbar Pink
479 kr
+ 39 kr fragt
Total: 518 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Supreme Rulleskøjter Del Rey Rosa
700 kr
+ fri fragt
Total: 700 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Supreme Rollers
Kategori: Sportsartikler