Superplasma AQ Hi-Viz Hvid

Superplasma AQ Hi-Viz sikkerhedshjelmen er designet til at øge sikkerheden under krævende forhold med dårligt lys. Med sin holdbare konstruktion og fokus på komfort sikrer den optimal beskyttelse og bevægelsesfrihed for professionelle brugere.

Superplasma AQ Hi-Viz Hvid koster lige nu 673 kr. En stigning på 20,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 560 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 560 kr (25. marts 2026) og 673 kr (28. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 673 kr hos Globaltools.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Sikkerhedshjelm Superplasma AQ Hi-Viz Hvid
673 kr
+ 49 kr fragt
Total: 722 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Kask Plasma AQ sikkerhedshjelm, hvid
786 kr
+ 39 kr fragt
Total: 825 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Sikkerhedsgiganten favicon
Sikkerhedsgiganten
KASK Superplasma AQ HI VIZ Sikkerhedshjelm Hvid | Sikkerhedshjelme | Kask Plasma AQ HI_VIZ | Sikkerhedshjelme
811 kr
+ 42 kr fragt
Total: 853 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Kask Superplasma AQ Hi-Viz Hjelm
910 kr
+ 55 kr fragt
Total: 965 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
KASK sikkerhedshjelm hvid Superplasma AQ Hi-Viz, m/ventilation & hagerem, EN 397
961 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.040 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: KASK
Kategori: Hjelme