Stubai Falseåbningstang 250 mm

Bedste pris
Stabil pris
684kr
1.195 krSPAR 43%
hos WATTOO.DK
På lagerLaveste

Stubai falseåbningstang på 250 mm er ideel til hurtigt arbejde med enkelt- og dobbeltfals. Den har specielt udformede kæber og komfortable PVC-beklædte greb, som sikrer præcist og behageligt arbejde.

Stubai Falseåbningstang 250 mm koster lige nu 684 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 684 kr (01. april 2026) og 684 kr (01. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 684 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Stubai 279501 falsbnetang med PVC greb
684 kr
+ 39 kr fragt
Total: 723 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Stubai Falsåbnertang 250 mm. PVC
749 kr
+ 79 kr fragt
Total: 828 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Falseåbningstang D355 250 mm med PVC greb
1.195 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.244 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Erdi
Kategori: Tænger