Strong 5G Router AX3000

4.6 (41 anmeldelser)

Strong 5G Router AX3000 bringer fremtidens internetforbindelse til dit hjem eller kontor. Med Wi-Fi 6-teknologi og hastigheder på op til 3,2 Gbps, kan du nyde uforstyrrede streaming- og gaming-oplevelser. Routeren anvender et 5G SIM-kort og understøtter både 2,4 GHz og 5 GHz frekvenser, der sikrer bred dækning og høj ydeevne.

Strong 5G Router AX3000 koster lige nu 1.652 kr. En stigning på 0,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.637 kr. Vores prishistorik bygger på 100 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.637 kr (06. maj 2026) og 1.677 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.652 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Strong 5G Router AX3000 Trådløs router Desktop
1.652 kr
Total: 1.652 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Strong 5G Router AX3000 3.2 Gbit/s 5G Wi-Fi 6
1.990 kr
+ fri fragt
Total: 1.990 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Strong 5G-Router WiFi6 AX3000
2.009 kr
Total: 2.009 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Strong 5G Router Ax3000 Cellular
2.619 kr
+ fri fragt
Total: 2.619 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
5G Router WiFi 6 – Op til 3,2 Gbps, Mesh-kompatibel
3.219 kr
Total: 3.219 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Strong
Kategori: Broer og routere