Streetsurfing Torpedo

Streetsurfing Torpedo er et trickløbehjul med elegant Neochrome-sort design, ideelt til både begyndere og erfarne brugere. Letvægtsrammen gør det nemt at udføre tricks og er perfekt til små og medium hop. Anbefalet til børn i højden 120-135 cm.

Streetsurfing Torpedo koster lige nu 620 kr. En stigning på 0,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 619 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 619 kr (01. marts 2026) og 620 kr (02. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 620 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
JustSupreme Streetsurfing Torpedo Scooter
620 kr
+ 39 kr fragt
Total: 659 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Streetsurfing Torpedo Løbehjul til børn og begyndere Neochrome Sort
653 kr
+ fri fragt
Total: 653 kr
På lager
Leveringstid: Udgået
Køb nu
Justcool.dk favicon
Justcool.dk
Streetsurfing Torpedo Trickløbehjul Neochrome Sort
719 kr
+ fri fragt
Total: 719 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Streetsurfing Trick Løbehjul Torpedo
730 kr
+ 40 kr fragt
Total: 770 kr
På lager
Leveringstid: 3-20 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
StreetSurfing Torpedo Scooter Neochrome Black
741 kr
Total: 741 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Streetsurfing Løbehjul Torpedo Neochrome Black
1.000 kr
+ fri fragt
Total: 1.000 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Street Surfing
Kategori: Løbehjul