Streetsurfing Torpedo

Bedste pris
Stabil pris
480kr
650 krSPAR 26%
hos Cykelpartner.dk
På lagerFri fragtLaveste

Streetsurfing Torpedo er et robust trickløbehjul designet specielt til børn. Med sin lette konstruktion og stilfulde sort/pink farve gør det tricks nemme og sjove. Ideelt til børn i højden 120-135 cm.

Streetsurfing Torpedo koster lige nu 480 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 20,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 600 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 480 kr (22. juni 2026) og 600 kr (31. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 480 kr hos Cykelpartner.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Streetsurfing Torpedo Løbehjul til børn og begyndere Sort/Pink
480 kr
+ fri fragt
Total: 480 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Streetsurfing Trick Løbehjul Torpedo
510 kr
+ 40 kr fragt
Total: 550 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Justcool.dk favicon
Justcool.dk
Streetsurfing Torpedo Trickløbehjul Pink Renegade
559 kr
+ 39 kr fragt
Total: 598 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Streetsurfing Løbehjul Torpedo Pink Renegade
650 kr
+ fri fragt
Total: 650 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Street Surfing
Kategori: Løbehjul