StreetSurfing Ripper HIC

StreetSurfing Ripper HIC er et solidt trickløbehjul ideelt til begyndere og øvede. Med et skridsikkert deck og effektiv bremse er det perfekt til tricks og hop.

StreetSurfing Ripper HIC koster lige nu 655 kr. En stigning på 0,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 654 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 654 kr (01. marts 2026) og 655 kr (02. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 655 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
JustSupreme StreetSurfing Ripper HIC Scooter Bloody Black
655 kr
+ 39 kr fragt
Total: 694 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Justcool.dk favicon
Justcool.dk
StreetSurfing Ripper Trickløbehjul Bloody Sort HIC
719 kr
+ fri fragt
Total: 719 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Streetsurfing Trick Løbehjul Ripper Hic
770 kr
+ 40 kr fragt
Total: 810 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Streetsurfing Løbehjul Ripper Bloody Black
950 kr
+ fri fragt
Total: 950 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Street Surfing
Kategori: Løbehjul