StreetSurfing Ripper Alpha

Bedste pris
Stabil pris
470kr
1.100 krSPAR 57%
hos Gucca.dk
På lagerLaveste

StreetSurfing Ripper Alpha trickløbehjul er ideelt til større børn, der elsker at lave tricks. Det har et skridsikkert deck og en robust konstruktion, der sikrer stabilitet. Perfekt til at mestre nye stunts og hop.

StreetSurfing Ripper Alpha koster lige nu 470 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 30,8 % lavere end den højeste registrerede pris på 679 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 470 kr (02. april 2026) og 679 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 470 kr hos Gucca.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Streetsurfing Ripper Alpha Trick Løbehjul Sort Rød
470 kr
+ 40 kr fragt
Total: 510 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
StreetSurfing Ripper Alpha Trick Scooter blodig sort
546 kr
Total: 546 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Justcool.dk favicon
Justcool.dk
StreetSurfing Ripper Alpha Trick Løbehjul Bloody Black
563 kr
+ fri fragt
Total: 563 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
JustSupreme StreetSurfing Ripper Alpha Trick Scooter
679 kr
+ 39 kr fragt
Total: 718 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
StreetSurfing Ripper Alpha Trick Løbehjul Bloody Black
712 kr
+ fri fragt
Total: 712 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Streetsurfing Løbehjul Ripper Alpha Bloody Black
1.100 kr
+ fri fragt
Total: 1.100 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Street Surfing
Kategori: Legetøj