Streamplify Mic RGB Mikrofon

4.8 (17 anmeldelser)
Streamplify Mic RGB Mikrofon
Bedste pris
Stabil pris
461kr
659 krSPAR 30%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Streamplify Mic RGB Mikrofon giver dig fleksibilitet med en justerbar arm og leverer krystalklar lyd til både gaming og podcasting. Med flere RGB-lysindstillinger og en nem mute-knap er denne mikrofon designet til at forbedre din lydoplevelse. Det kardioide optagemønster sikrer optimal stemmeoptagelse uden baggrundsstøj.

Streamplify Mic RGB Mikrofon koster lige nu 461 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 20,4 % lavere end den højeste registrerede pris på 579 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 461 kr (02. juli 2026) og 579 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 461 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Streamplify RGB Microphone w/ mic-arm Black
461 kr
+ 39 kr fragt
Total: 500 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Streamplify Mic Rgb Mikrofon Inkl. Arm
579 kr
Total: 579 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
WEBdanes favicon
WEBdanes
Streamplify MIC RGB Mikrofon Inkl. Mikrofonarm
599 kr
+ fri fragt
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Streamplify MIC ARM Mikrofon Kablet -36dB Kardioide Sort
659 kr
+ fri fragt
Total: 659 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: STREAMPLIFY
Kategori: Mikrofoner
farve: Black
retningskarakteristik: Uni-karakteristik
signaltype: Digital
tilslutningstype: USB