Streamplify Light 14

Streamplify Light 14 er dit ideelle ringlys til streaming og videooptagelser. Med 4 farveindstillinger, 10 lysniveauer og en CRI ≧ 90, får du naturligt og levende lys. Den medfølgende tripod og smartphoneholder gør det nemt at justere og tilpasse belysning til din opsætning.

Streamplify Light 14 koster lige nu 559 kr. En stigning på 7,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 521 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 521 kr (22. juli 2026) og 579 kr (15. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 559 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Streamplify Ring Light 14 36cm Black
559 kr
+ 39 kr fragt
Total: 598 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WEBdanes favicon
WEBdanes
Streamplify Light 14 Ringlight
579 kr
+ fri fragt
Total: 579 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Streamplify Light 14 Ring Light 35,6cm 230v – Sort
586 kr
Total: 586 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Streamplify Light 14 Ringlys
699 kr
+ fri fragt
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: STREAMPLIFY
Kategori: Studielamper og -flash