STITCH Hardcase Trolley

STITCH Hardcase trolley er det perfekte valg til børn, der elsker eventyr. Med sit farverige design og robuste konstruktion sikrer den både stil og holdbarhed på rejsen. Den kompakte størrelse gør den ideel til både korte og lange ture.

STITCH Hardcase Trolley koster lige nu 521 kr. En stigning på 21,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 429 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 429 kr (06. maj 2026) og 593 kr (14. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 521 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Euromic STITCH Hardcase trolley 46 x 33 x 20 cm
521 kr
+ 39 kr fragt
Total: 560 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
STOR Stitch Hardcase trolley 46 x 33 x 20 cm
593 kr
Total: 593 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Stitch Hardcase Trolley Børnekuffert Blå
610 kr
+ 40 kr fragt
Total: 650 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Disney Stitch Kuffert 46 x 33 cm Blå
750 kr
+ fri fragt
Total: 750 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 12.1%

Specifikationer

Mærke: stor
Kategori: Håndkufferter