STIHL Stiksav 710W STE 100 Quick

Bedste pris
Stabil pris
955kr
1.949 krSPAR 51%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

STIHL 710W STE 100 Quick stiksaven kombinerer kraft og præcision med sit slanke design. Ideel til detaljerede og komplekse skæreopgaver, sikrer den nem manøvredygtighed og alsidighed. Perfekt til både professionelle og DIY-projekter.

STIHL Stiksav 710W STE 100 Quick koster lige nu 955 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 46,3 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.780 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 955 kr (09. juli 2026) og 1.780 kr (24. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 955 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Metabo STE 100 QUICK jig saw
955 kr
+ 39 kr fragt
Total: 994 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Stiksav 710W STE 100 Quick, i kuffert
1.780 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.829 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Metabo Stiksav Ste 100 Quick I Transportkasse 601100500
1.949 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.998 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Metabo
Kategori: Dekupørsave