Stelton Emma Elkedel

4.3 (459 anmeldelser)
Stelton Emma Elkedel
Bedste pris
Stabil pris
799kr
1.400 krSPAR 43%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragtLaveste

Stelton Emma elkedel kombinerer stil og funktionalitet med sin elegante sorte finish, rene linjer og ledningsfri design. Med en kapacitet på 1,2 liter og udstyret med et aftageligt kalkfilter og sikkerhedsafbryder, gør denne elkedel te- og kaffebrygning til en æstetisk fornøjelse.

Stelton Emma Elkedel koster lige nu 799 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 36,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.258 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 799 kr (14. maj 2026) og 1.258 kr (17. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 799 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Stelton Emma elkedel 1,2 l. Sort : Erling Christensen Møbler
799 kr
+ fri fragt
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Stelton Elkedel X-210-2 Emma 1.2L Sort
1.258 kr
+ fri fragt
Total: 1.258 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Stelton Emma elkedel 1,2 L
1.373 kr
Total: 1.373 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Stelton Emma Elkedel 1,2 L Sort
1.400 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.440 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Stelton
Kategori: Køkkenudstyr