Stelton Emma Elkedel 1,2L Soft Sand

Bedste pris
Stabil pris
1.000kr
1.477 krSPAR 32%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragtLaveste

Stelton Emma elkedel forener æstetik og funktionalitet i et minimalistisk design. Med en kapacitet på 1,2 liter er den perfekt til hurtig te- eller kaffebrygning. Den elegante sandfarvede stål finish passer smukt ind i ethvert moderne køkken.

Stelton Emma Elkedel 1,2L Soft Sand koster lige nu 1.000 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 20,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.258 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.000 kr (06. maj 2026) og 1.258 kr (17. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.000 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Stelton Emma el-kedel 1,2 liter Soft sand : Erling Christensen Møbler
1.000 kr
+ fri fragt
Total: 1.000 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Stelton Elkedel Emma 1.2 L Blødt sand 2200 W
1.228 kr
+ fri fragt
Total: 1.228 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Stelton Elkedel Emma
1.370 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.410 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Stelton Emma elkedel 1,2 L
1.477 kr
Total: 1.477 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Stelton
Kategori: Køkkenudstyr