Stelton Emma elkedel 1,2L Grå

Bedste pris
Stabil pris
1.000kr
1.433 krSPAR 30%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragtLaveste

Steltons Emma elkedel er en elegant tilføjelse til dit køkken. Med en kapacitet på 1,2 liter og en effekt på 2200W sikrer den hurtig opvarmning. Det æstetiske grå design passer perfekt til moderne hjem og gør hverdagen lidt smukkere.

Stelton Emma elkedel 1,2L Grå koster lige nu 1.000 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 17,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.208 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.000 kr (06. maj 2026) og 1.208 kr (17. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.000 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Stelton Emma elkedel 1,2 l. Grå : Erling Christensen Møbler
1.000 kr
+ fri fragt
Total: 1.000 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Stelton Elkedel Emma 1.2 L Grå 2200 W
1.208 kr
+ fri fragt
Total: 1.208 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Stelton Elkedel Emma Grå
1.350 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.390 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Stelton Emma elkedel 1,2 L
1.433 kr
Total: 1.433 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Stelton
Kategori: Køkkenudstyr