Stelton EM77 Termokande

4.7 (1 anmeldelse)
Stelton EM77 Termokande
Bedste pris
Stabil pris
599kr
1.000 krSPAR 40%
hos HvidevareShoppen.dk
På lagerFri fragtLaveste

Stelton EM77 termokande er et ikonisk dansk design skabt af Erik Magnussen i 1977. Med sin unikke vippeprop og rustfri stålfinish holder den drikke varm eller kold i lang tid. Den er kompakt nok til køkkenbordet og stilfuld nok til selskaber og kaffepauser.

Stelton EM77 Termokande koster lige nu 599 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 599 kr (10. marts 2026) og 599 kr (10. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 599 kr hos HvidevareShoppen.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
HvidevareShoppen.dk favicon
HvidevareShoppen.dk
Stelton EM77 Termokande 1,0 ltr. Stål
599 kr
+ fri fragt
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Kai Berntsen ApS favicon
Kai Berntsen ApS
Stelton EM77 Termokande 1,0 L Stål
599 kr
+ fri fragt
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Stelton Thermo 1 L Stainless Steel
708 kr
+ 39 kr fragt
Total: 747 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Jacobsen Plus favicon
Jacobsen Plus
EM77 Termokande, 1 l fra Stelton Stål Jacobsen Plus
759 kr
+ 50 kr fragt
Total: 809 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Stelton Em77 Termokande 1l Stål
850 kr
+ 40 kr fragt
Total: 890 kr
På lager
Leveringstid: 3-20 dage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Stelton EM77 termokande 1 l. Steel : Erling Christensen Møbler
1.000 kr
+ fri fragt
Total: 1.000 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Stelton
Kategori: Køkkentekstilsæt
type: Termokande