Stelton EM77 Termokande 1 L

4.7 (1 anmeldelse)
Stelton EM77 Termokande 1 L
Bedste pris
Stabil pris
400kr
539 krSPAR 26%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerLaveste

Stelton EM77 termokande er en designklassiker skabt af Erik Magnussen i 1977. Den patenterede vippeprop gør det nemt at skænke kaffe eller te. Perfekt til både hjemmebrug og på farten med skruelåg for sikker transport.

Stelton EM77 Termokande 1 L koster lige nu 400 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 6,8 % lavere end den højeste registrerede pris på 429 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 400 kr (06. maj 2026) og 429 kr (14. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 400 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Stelton EM77 termokande 1 l. Cloud : Erling Christensen Møbler
400 kr
+ 49 kr fragt
Total: 449 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Stelton EM77 Thermos Jug 1 L
430 kr
+ 39 kr fragt
Total: 469 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Stelton Em77 Termokande 1 L
500 kr
+ 40 kr fragt
Total: 540 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Stelton EM77 Termokande 1 L
539 kr
Total: 539 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Stelton
Kategori: Termoflasker