Stelton EM77 Stempelkande Sort 1L

Bedste pris
Stabil pris
350kr
730 krSPAR 52%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerLaveste

Stelton EM77 stempelkande kombinerer stilfuldt design med funktionalitet. Med sin kapacitet på 1 liter brygger den otte kopper kaffe, og dens dobbelte vægge sikrer, at kaffen forbliver varm i længere tid. Perfekt til kaffeentusiaster, der ønsker at nyde en varm kop hele morgenen.

Stelton EM77 Stempelkande Sort 1L koster lige nu 350 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 41,7 % lavere end den højeste registrerede pris på 600 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 350 kr (06. maj 2026) og 600 kr (17. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 350 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Stelton EM77 stempelkande 1 l. Sort : Erling Christensen Møbler
350 kr
+ 49 kr fragt
Total: 399 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Stelton EM77 French Press 1 L Black
600 kr
+ 39 kr fragt
Total: 639 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Stelton Em Stempelkande 1l
680 kr
+ 40 kr fragt
Total: 720 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Stelton EM77 French Press 1 L
730 kr
Total: 730 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Stelton
Kategori: Filterkaffekander