Stelton EM77 Elkedel

4.1 (426 anmeldelser)
Stelton EM77 Elkedel
Bedste pris
Stabil pris
500kr
799 krSPAR 37%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragtLaveste

Stelton EM77 elkedlen kombinerer ikonisk design med moderne funktionalitet. Med sin kapacitet på 1,5 liter og kraftfulde 1850 W opvarmer den vand hurtigt og effektivt. Dens elegante sorte finish tilføjer et stilrent udtryk til ethvert køkken.

Stelton EM77 Elkedel koster lige nu 500 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 15,3 % lavere end den højeste registrerede pris på 590 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 500 kr (06. maj 2026) og 590 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 500 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Stelton EM77 elkedel 1,5 l. Sort : Erling Christensen Møbler
500 kr
+ fri fragt
Total: 500 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
HvidevareShoppen.dk favicon
HvidevareShoppen.dk
Stelton EM77 Elkedel 1,5 liter Sort
599 kr
+ fri fragt
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Stelton EM77 El-kedel 1,5 L
604 kr
Total: 604 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Stelton Elkedel 890 1.5L Sort
619 kr
+ 39 kr fragt
Total: 658 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Jacobsen Plus favicon
Jacobsen Plus
EM77 Elkedel, 1,5 l fra Stelton Sort Jacobsen Plus
639 kr
+ 50 kr fragt
Total: 689 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Stelton Elkedel Em77 1,5l Sort
650 kr
+ 40 kr fragt
Total: 690 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kai Berntsen ApS favicon
Kai Berntsen ApS
Stelton EM77 Elkedel 1,5 liter Sort
799 kr
+ fri fragt
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Stelton
Kategori: Køkkenudstyr