Stelton EM77 Elkedel 1,5L Hvid

4.1 (429 anmeldelser)
Stelton EM77 Elkedel 1,5L Hvid
Bedste pris
Stabil pris
499kr
866 krSPAR 42%
hos HvidevareShoppen.dk
På lagerLaveste

Stelton EM77 elkedlen kombinerer stilfuldt design med funktionalitet. Med en kapacitet på 1,5 liter og 1850W er den ideel til hurtig opvarmning, mens det ledningsfri design gør den brugervenlig i ethvert køkken.

Stelton EM77 Elkedel 1,5L Hvid koster lige nu 499 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 14,8 % lavere end den højeste registrerede pris på 586 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 499 kr (20. marts 2026) og 586 kr (11. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 499 kr hos HvidevareShoppen.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
HvidevareShoppen.dk favicon
HvidevareShoppen.dk
Stelton Elkedel EM77 1,5 L Hvid
499 kr
+ 43 kr fragt
Total: 542 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Stelton EM77 elkedel 1,5 l. Hvid : Erling Christensen Møbler
500 kr
+ fri fragt
Total: 500 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Stelton Elkedel 890-1 1.5L Hvid
591 kr
+ 39 kr fragt
Total: 630 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Kai Berntsen ApS favicon
Kai Berntsen ApS
Stelton Elkedel EM77 1,5 L hvid
599 kr
+ fri fragt
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Jacobsen Plus favicon
Jacobsen Plus
EM77 Elkedel, 1,5 l fra Stelton Hvid Jacobsen Plus
639 kr
+ 50 kr fragt
Total: 689 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Stelton Elkedel Em77 1,5l Hvid
690 kr
+ 40 kr fragt
Total: 730 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Stelton EM77 El-kedel 1,5 L Hvid
866 kr
Total: 866 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Stelton
Kategori: Elkedler