Stelton EM77 Elkedel 1,5 L

4.1 (407 anmeldelser)
Stelton EM77 Elkedel 1,5 L
Bedste pris
Stabil pris
700kr
1.060 krSPAR 34%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragtLaveste

Stelton EM77 elkedel kombinerer funktionalitet og Erik Magnussens ikoniske design. Med en kapacitet på 1,5 liter er den ideel til både store og små køkkener. Den rustfri stålfinish giver et elegant touch, mens dens hurtige opvarmning sikrer, at du har varmt vand på ingen tid.

Stelton EM77 Elkedel 1,5 L koster lige nu 700 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 34,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.070 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 700 kr (06. maj 2026) og 1.070 kr (17. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 700 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Stelton EM77 elkedel 1,5 l Steel : Erling Christensen Møbler
700 kr
+ fri fragt
Total: 700 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Jacobsen Plus favicon
Jacobsen Plus
EM77 Elkedel, 1,5 l fra Stelton Stål Jacobsen Plus
879 kr
+ 50 kr fragt
Total: 929 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Stelton Em77 Elkedel 1,5 L
1.060 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.100 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Stelton
Kategori: Køkkenudstyr