Stelton Arne Jacobsen Isspand

Denne stilrene isspand fra Stelton, designet af Arne Jacobsen, rummer 2,5 liter og er fremstillet i dobbeltvægget rustfrit stål. Med sit isolerende design holder den isterningerne kolde i længere tid, hvilket gør den ideel til stilfulde serveringer både ved bordet og i baren.

Stelton Arne Jacobsen Isspand koster lige nu 1.799 kr. En stigning på 6,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.687 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.687 kr (10. marts 2026) og 1.970 kr (17. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.799 kr hos Jacobsen Plus.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Jacobsen Plus favicon
Jacobsen Plus
Arne Jacobsen Isspand, 2,5 l fra Stelton Jacobsen Plus
1.799 kr
+ fri fragt
Total: 1.799 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Stelton Arne Jacobsen Cylinda Isbeholder 2,5 L Stål
1.970 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.010 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Stelton Arne Jacobsen Cylinda Isspand 2,5 L
2.217 kr
Total: 2.217 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Stelton Arne Jacobsen isspand 2,5 l Stål : Erling Christensen Møbler
2.249 kr
+ fri fragt
Total: 2.249 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Stelton
Kategori: Spande og køleskabe til afkøling af drikkevarer