Stelton Arne Jacobsen Cylinda Line Kaffekande

Bedste pris
Stabil pris
1.533kr
2.292 krSPAR 33%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Stelton Cylinda Line kaffekande, designet af Arne Jacobsen i 1967, kombinerer tidløs elegance med funktionalitet. Fremstillet i rustfrit stål, rummer den 1,5 liter, ideel til både hverdag og gæster.

Stelton Arne Jacobsen Cylinda Line Kaffekande koster lige nu 1.533 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 0,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.543 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.533 kr (20. marts 2026) og 1.543 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.533 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Stelton Arne Jacobsen Cylinda Coffee Pot 1.5 L Stainless Steel
1.533 kr
+ fri fragt
Total: 1.533 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Jacobsen Plus favicon
Jacobsen Plus
Arne Jacobsen Kaffekande, 1.5 l fra Stelton Jacobsen Plus
1.599 kr
+ fri fragt
Total: 1.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Stelton Arne Jacobsen Cylinda Line Kaffekande
1.730 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.770 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Stelton Arne Jacobsen Cylinda kaffekande 1,5 L
2.292 kr
Total: 2.292 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Stelton
Kategori: Kaffe- og tekander