Stelton Amphora Elkedel 1,2 L

4.9 (7 anmeldelser)
Stelton Amphora Elkedel 1,2 L
Bedste pris
Stabil pris
340kr
859 krSPAR 60%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerLaveste

Stelton Amphora elkedel kombinerer skandinavisk design med funktionalitet. Inspireret af oldgræske lerkrukker, tilbyder den hurtig kogning med 1850-2200 W og ledningsfri 360° base. Automatiske funktioner som sluk og tørkogningsbeskyttelse samt BPA-frit materiale sikrer bekymringsfri brug.

Stelton Amphora Elkedel 1,2 L koster lige nu 340 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 340 kr (10. marts 2026) og 340 kr (10. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 340 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Stelton Amphora elkedel 1,2 l Soft black : Erling Christensen Møbler
340 kr
+ 49 kr fragt
Total: 389 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Stelton Elkedel Amphora Electric Kettle 1.2 L Sort
697 kr
+ 39 kr fragt
Total: 736 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Stelton Amphora Elkedel 1,2 L
810 kr
+ 40 kr fragt
Total: 850 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Stelton Amphora elkedel 1,2 L
859 kr
Total: 859 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Stelton
Kategori: Målekopper og -skeer