Stelton AJ Serveringsbakke 33,5 cm

Bedste pris
Stabil pris
709kr
1.000 krSPAR 29%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Stelton AJ serveringsbakke er en del af Cylinda-Line serien og lavet i rustfrit stål. Bakken har et stilfuldt og tidløst design, samt et funktionelt cylindrisk greb, der gør den nem at håndtere. Perfekt til servering og dekoration på ethvert bord.

Stelton AJ Serveringsbakke 33,5 cm koster lige nu 709 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 2,7 % lavere end den højeste registrerede pris på 729 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 709 kr (20. marts 2026) og 729 kr (10. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 709 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Stelton Arne Jacobsen Cylinda serving tray Ø33.5 cm
709 kr
+ 39 kr fragt
Total: 748 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Jacobsen Plus favicon
Jacobsen Plus
Arne Jacobsen Serveringsbakke, 33,5 cm fra Stelton Jacobsen Plus
799 kr
+ 50 kr fragt
Total: 849 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Stelton Arne Jacobsen Cylinda Serveringsbakke ø 33.5 Cm Stål
830 kr
+ 40 kr fragt
Total: 870 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Stelton Arne Jacobsen Cylinda Serving Tray Ø33.5 cm
870 kr
Total: 870 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Nemmegaver.dk favicon
Nemmegaver.dk
Stelton, AJ Serveringsbakke, 33,5 cm.
999 kr
+ fri fragt
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Stelton AJ serveringsbakke 33,5 cm : Erling Christensen Møbler
1.000 kr
+ fri fragt
Total: 1.000 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Stelton
Kategori: Serveringsbakker