SteelSeries QcK Heavy XXL

SteelSeries QcK Heavy XXL gaming musemåtte er din sikre partner, når præcision og komfort er afgørende. Den store 900x400 mm overflade er ideel til både optiske og laser mus, mens den tykke, skridsikre gummibase sørger for stabilitet under intense gaming-sessioner. Den bløde mikrovævede stofoverflade sikrer jævn musbevægelighed og øger din kontrol.

SteelSeries QcK Heavy XXL koster lige nu 266 kr. En stigning på 18,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 225 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 225 kr (12. maj 2026) og 269 kr (07. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 266 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
SteelSeries QcK Heavy XXL Musemåtte
266 kr
Total: 266 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Steelseries QCK XXL Gaming Musemåtte
269 kr
Total: 269 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
SteelSeries QcK Heavy XXL Sort
299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 338 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Steelseries Qck Heavy Xxl
336 kr
Total: 336 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Steelseries Qck Heavy Xxl
349 kr
Total: 349 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Byens it favicon
Byens it
Gaming Musemåtte SteelSeries QcK Heavy XXL • 90x40 cm • Ekstra tyk & skridsikker Maksimal komfort
349 kr
+ 49 kr fragt
Total: 398 kr
På lager
Leveringstid: 4 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
SteelSeries QcK XXL musmatta
366 kr
Total: 366 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WEBdanes favicon
WEBdanes
SteelSeries QcK Heavy XXL
389 kr
+ 29 kr fragt
Total: 418 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
SteelSeries QcK Heavy XXL Musemåtte
389 kr
+ 39 kr fragt
Total: 428 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 17.7%

Specifikationer

Mærke: SteelSeries
Kategori: Tastatur og mus håndledsstøtter