SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless

SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless er designet til at levere en førsteklasses lydoplevelse for seriøse gamere. Med trådløs teknologi via Bluetooth og 2,4 GHz, aktiv støjreduktion og den avancerede GameDAC Gen 2, får du en klar og detaljeret lydkvalitet. Ideel til brug på PC, PS5 eller Nintendo Switch, og sikrer optimal fordybelse uanset spillet.

SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless koster lige nu 2.268 kr. En stigning på 10,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.049 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.049 kr (12. marts 2026) og 2.268 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.268 kr hos CompuMail DK.

Ofte stillede spørgsmål

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless Trådløs Høretelefoner Sort
2.268 kr
Total: 2.268 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless Gaming headset PC & PS
2.399 kr
+ fri fragt
Total: 2.399 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dealicious Danmark favicon
Dealicious Danmark
Steelseries Arctis Nova Pro Trådløse Gaming Headset
2.495 kr
+ fri fragt
Total: 2.495 kr
På lager
Leveringstid: 1-5 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless Trådløs Headset Sort
2.593 kr
Total: 2.593 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Steelseries Arctis Nova Pro Wireless Sort
2.599 kr
Total: 2.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WEBdanes favicon
WEBdanes
SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless Gaming Headset
2.599 kr
+ fri fragt
Total: 2.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Byens it favicon
Byens it
Gaming Headset SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless • Over-Ear • ANC & GameDAC Premium lyd
2.599 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.648 kr
På lager
Leveringstid: 4 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless Trådløs Høretelefoner Sort
2.659 kr
+ fri fragt
Total: 2.659 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Steelseries Arctis Nova Pro Wireless Stereo Sort
2.874 kr
Total: 2.874 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: SteelSeries
Kategori: Hovedtelefoner og headset