SteelSeries Arctis Nova 5P

4.5 (1 anmeldelse)

SteelSeries Arctis Nova 5P er et trådløst gaming headset designet til PlayStation, der tilbyder op til 50 timers batterilevetid. Med avanceret lydteknologi og komfortabel pasform sikrer det en fantastisk gaming oplevelse. Perfekt til både trådløs og kablet brug via USB-forbindelse.

SteelSeries Arctis Nova 5P koster lige nu 916 kr. En stigning på 18,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 771 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 771 kr (17. april 2026) og 936 kr (06. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 916 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
SteelSeries Arctis Nova 5P Trådløs Høretelefoner Sort
916 kr
Total: 916 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
SteelSeries Arctis Nova 5P Gaming headset PlayStation edition
999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.038 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
SteelSeries Arctis Nova 5P Trådløs Høretelefoner Sort
1.059 kr
+ fri fragt
Total: 1.059 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
SteelSeries Arctis Nova 5P Wireless gamingheadset PS5
1.099 kr
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WEBdanes favicon
WEBdanes
SteelSeries Arctis Nova 5P Trådløs Headset Sort
1.099 kr
+ fri fragt
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 3.3%

Specifikationer

Mærke: SteelSeries
Kategori: Hovedtelefoner og headset