SteelSeries Arctis Nova 5

SteelSeries Arctis Nova 5 er et trådløst gaming headset, der forener komfort og lydkvalitet. Med 360° Spatial Audio og brugervenlighed er det ideelt til intense gaming-sessioner. Lang batteritid og solid mikrofon gør det til et pålideligt valg for seriøse gamere.

SteelSeries Arctis Nova 5 koster lige nu 886 kr. En stigning på 0,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 882 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 882 kr (12. april 2026) og 893 kr (07. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 886 kr hos CompuMail DK.

Ofte stillede spørgsmål

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
SteelSeries Arctis Nova 5 Trådløs Høretelefoner Sort
886 kr
Total: 886 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
SteelSeries Arctis Nova 5 Wireless gamingheadset
1.060 kr
Total: 1.060 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
SteelSeries Arctis Nova 5 Gaming headset Sort
1.099 kr
+ fri fragt
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WEBdanes favicon
WEBdanes
SteelSeries Arctis Nova 5 Trådløs Headset Sort
1.099 kr
+ fri fragt
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
SteelSeries Arctis Nova 5 Trådløs Høretelefoner Sort
1.139 kr
+ fri fragt
Total: 1.139 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: SteelSeries
Kategori: Hovedtelefoner og headset