SteelSeries Aerox 5 Wireless

4.5 (1 anmeldelse)

SteelSeries Aerox 5 Wireless er en let og ergonomisk gaming mus, ideel til højtydende spil. Med en vægt på kun 74g og avanceret trådløs teknologi, sikrer den præcis kontrol og hurtig respons. RGB-belysningen og op til 80 timers batterilevetid gør den perfekt til lange gaming-sessioner.

SteelSeries Aerox 5 Wireless koster lige nu 650 kr. En stigning på 7,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 605 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 605 kr (07. april 2026) og 728 kr (22. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 650 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
SteelSeries Aerox 5 Optisk Trådløs Kablet Sort
650 kr
Total: 650 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
SteelSeries Aerox 5 Optisk Trådløs Kabling Sort
829 kr
+ fri fragt
Total: 829 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Steelseries Aerox 5 Wireless Gamingmus
851 kr
Total: 851 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
SteelSeries Aerox 5 Wireless Gaming Mus Optisk
1.176 kr
+ fri fragt
Total: 1.176 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 5.9%

Specifikationer

Mærke: SteelSeries
Kategori: Mus og trackballs
antal knapper: 9 knapper
farve: Black
forbindelse: Trådløs
funktioner: Bluetooth, Gaming, Programmerbar