SteelSeries Aerox 5

4.5 (1 anmeldelse)

SteelSeries Aerox 5 er en ergonomisk optisk mus designet til højrehåndede brugere. Den er udstyret med 9 programmerbare knapper og en kablet USB-C forbindelse. Den matte sorte overflade sikrer et solidt greb, ideelt til gaming og arbejde.

SteelSeries Aerox 5 koster lige nu 404 kr. En stigning på 2,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 396 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 396 kr (03. maj 2026) og 445 kr (07. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 404 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
SteelSeries Aerox 5 Optisk Kablet Sort
404 kr
Total: 404 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Steelseries Aerox 5 Gamingmus
518 kr
Total: 518 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
SteelSeries Aerox 5 Optisk Kabling Sort
518 kr
Total: 518 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
SteelSeries Aerox 5 Optisk Kabling Sort
519 kr
+ fri fragt
Total: 519 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
SteelSeries Aerox 5 Wired Gaming Mus Optisk
541 kr
+ 39 kr fragt
Total: 580 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WEBdanes favicon
WEBdanes
SteelSeries Aerox 5 Gaming Mus
899 kr
+ fri fragt
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.0%

Specifikationer

Mærke: SteelSeries
Kategori: Mus og trackballs