SteelSeries Aerox 3 2022 Edition

SteelSeries Aerox 3 2022 Edition er en ultralet gamingmus, der vejer kun 66 gram. Med sit perforerede design og avancerede TrueMove Air Sensor giver denne mus både hastighed og præcision. Den kan anvendes både trådløst via Bluetooth eller kablet, og dens ergonomiske design sikrer komfort under lange gaming-sessioner.

SteelSeries Aerox 3 2022 Edition koster lige nu 526 kr. En stigning på 5,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 499 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 499 kr (02. maj 2026) og 649 kr (07. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 526 kr hos Komplett DK.

Ofte stillede spørgsmål

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Steelseries Aerox 3 Trådløs Gamingmus
526 kr
Total: 526 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
SteelSeries Aerox 3 2022 Edition Optisk Trådløs Kabling Sort
649 kr
+ fri fragt
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
SteelSeries Aerox 3 Wireless 2022 Onyx Gaming Mus
661 kr
+ 39 kr fragt
Total: 700 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Steelseries Aerox 3 Rf Trådløs + Bluetooth Mus
749 kr
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WEBdanes favicon
WEBdanes
SteelSeries Aerox 3 Wireless Gaming Mus
799 kr
+ fri fragt
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Steelseries Aerox 3 Rf Trådløs + Bluetooth Mus
811 kr
Total: 811 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 5.4%

Specifikationer

Mærke: SteelSeries
Kategori: Mus og trackballs