StarTech.com 4 Port HDMI KVM Switch

3.328 kr
+ FRI FRAGT
På lager
Steget 2.8%

Den kompakte StarTech.com 4 Port HDMI KVM Switch gør det nemt at styre op til fire computere med ét tastatur og skærm. Med indbygget USB 3.0 hub og 1080p understøttelse sikrer den høj ydeevne og strømlinet skift mellem enheder.
Prisudviklingen for StarTech.com 4 Port HDMI KVM Switch bygger på 101 prisobservationer. Den laveste registrerede pris var 3.193 kr (03. februar 2026), mens den højeste pris nåede 3.621 kr (01. maj 2026). Den seneste prisregistrering i dag er 3.328 kr, hvilket svarer til en stigning på 4,2 % sammenlignet med den laveste registrerede pris.
Den billigste pris lige nu er 3.328 kr hos Proshop.dk.
Sammenlign priser
Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk
StarTech.com 4 Port HDMI KVM Switch With Built-in USB 3.0 Hub 1080p
3.328 kr
+ fri fragt
Total: 3.328 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Proshop.dk
3.328 kr
+ fri fragt
Total: 3.328 kr
På lagerLeveringstid: 2-12 hverdage
Boligcenter.dk
Startech KVM-kontakt SV431HDU3A2 4-port HDMI/USB
3.799 kr
+ 69 kr fragt
Total: 3.868 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Boligcenter.dk
Startech KVM-kontakt SV431HDU3A2 4-port HDMI/USB
3.799 kr
+ 69 kr fragt
Total: 3.868 kr
På lagerLeveringstid: 5-8 Hverdage
Prishistorik
Steget 2.8%Specifikationer
Mærke: StarTech.com
Kategori: USB- og FireWire-hubber