Star Wars The Black Series Shadow Trooper Helmet

Bedste pris
Stabil pris
1.224kr
1.760 krSPAR 30%
hos Teknikproffset DK
På lagerFri fragtLaveste

Star Wars The Black Series Shadow Trooper Helmet er en elektronisk hjelm designet til rollespil og udklædning. Hjelmen er inspireret af Star Wars-universet og giver fans mulighed for at genopleve episke kampe og missioner. Den kræver 3 AAA-batterier (medfølger ikke) og er egnet til børn fra 8 år og opefter. Perfekt til både samlere og til udklædning ved temafester eller leg.

Star Wars The Black Series Shadow Trooper Helmet koster lige nu 1.224 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.224 kr (09. maj 2026) og 1.224 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.224 kr hos Teknikproffset DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Star Wars The Black Series Elektronisk hjelm Shadow Trooper
1.224 kr
Total: 1.224 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Star Wars The Black Series Shadow Trooper Helemt
1.257 kr
+ fri fragt
Total: 1.257 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Star Wars Stormtrooper Hjelm Shadow Stormtrooper Helmet
1.760 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.800 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hasbro
Kategori: Legetøj og spil