Stanley Legendary Camp Mug 0,35L

Bedste pris
Stabil pris
206kr
289 krSPAR 29%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Stanley Legendary Camp Mug er et robust termokrus med en kapacitet på 350 ml. Det er designet med dobbeltvægget vakuumisolering, hvilket holder din kaffe varm i op til 3 timer. Lavet af rustfrit stål med et spildsikkert Tritan™-låg, er det perfekt til både indendørs hygge og udendørs eventyr.

Stanley Legendary Camp Mug 0,35L koster lige nu 206 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 206 kr (01. marts 2026) og 206 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 206 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Stanley Travel Mug
206 kr
+ 39 kr fragt
Total: 245 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Sportdres Fiskegrej.dk favicon
Sportdres Fiskegrej.dk
Stanley Camp Mug 0,35L
219 kr
+ 59 kr fragt
Total: 278 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Outdoornu.dk favicon
Outdoornu.dk
Stanley Classic Camp Mug 0,35L / termokop-green Termoflasker
220 kr
+ 39 kr fragt
Total: 259 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Outdoor i Centrum favicon
Outdoor i Centrum
Stanley Legendary Camp Mug 0,35 L Hammertone Green
249 kr
+ 45 kr fragt
Total: 294 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Wolf Tactical favicon
Wolf Tactical
Stanley Legendary Camp Mug .35L Termokop med låg Hammertone Green
259 kr
+ 39 kr fragt
Total: 298 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Stanley Legendary Camp Mug .35l Hammertone Green Krus
261 kr
+ 39 kr fragt
Total: 300 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Koeletaske.dk favicon
Koeletaske.dk
Stanley Legendary Camp Mug .35l Hammertone Green Krus
261 kr
+ 49 kr fragt
Total: 310 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Outmore.dk favicon
Outmore.dk
Stanley Legendary Camp Mug .35l Hammertone Green Krus
261 kr
+ 49 kr fragt
Total: 310 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
HUNTERS´ POINT ApS favicon
HUNTERS´ POINT ApS
Stanley Legendary Camp Mug 0.35L
289 kr
+ 39 kr fragt
Total: 328 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Stanley
Kategori: Køkkenapparater tilbehør