Stanley FATMAX 52cm dobbeltsidet værktøjstaske

Stanley FATMAX 52cm dobbeltsidet værktøjstaske giver nem adgang til dit værktøj med mulighed for åbning på begge sider. Tasken er smuds- og fugtafvisende, hvilket beskytter indholdet under krævende forhold. Ydersiden har mindre lommer til organisering af mindre værktøj eller tilbehør. Det stærke metalhåndgreb sikrer komfortabel og sikker transport, ideel til professionelle og håndværkere.

Stanley FATMAX 52cm dobbeltsidet værktøjstaske koster lige nu 599 kr. En stigning på 1,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 588 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 588 kr (28. maj 2026) og 599 kr (05. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 599 kr hos LavprisVærktøj.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Stanley Fatmax® værktøjstaske m. metalgreb, dobbelt 52cm
599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 638 kr
På lager
Leveringstid: 11 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Stanley FATMAX® værktøjstaske, dobbeltsidet, 52 cm
1.045 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.084 kr
På lager
Leveringstid: 11 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Stanley værktøjstaske, FatMax, m/dobbelt låg
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 11 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Stanley FATMAX® 52cm værktøjstaske dobbeltsidet
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 11 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Stanley
Kategori: Værktøjstasker