Stanley Classic Wide Mouth Flask 0,23L

Bedste pris
Stabil pris
179kr
309 krSPAR 42%
hos HUNTERS´ POINT ApS
På lagerLaveste

Stanley Classic Wide Mouth Flask 0,23L er en kompakt og pålidelig lommelærke lavet af robust rustfrit stål. Det slanke design gør den ideel til jagt, fiskeri eller en tur i det fri. Med sit lækagefrie skruelåg holder den dine drikkevarer sikkert opbevaret, og flaskens brede åbning gør den nem at påfylde og rengøre.

Stanley Classic Wide Mouth Flask 0,23L koster lige nu 179 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 179 kr (15. april 2026) og 179 kr (15. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 179 kr hos HUNTERS´ POINT ApS.

Sammenlign priser

Bedste pris
HUNTERS´ POINT ApS favicon
HUNTERS´ POINT ApS
Stanley Classic Flask 0,23L Black
179 kr
+ 39 kr fragt
Total: 218 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 3 dage
Køb nu
Outdoornu.dk favicon
Outdoornu.dk
Stanley Classic Wide Mouth Flask 0,23 L-matte black Drikkeflasker /-dunk
199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 238 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Stanley Classic Wide Mouth Flask 0.23 L
199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 238 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Outdoor i Centrum favicon
Outdoor i Centrum
Stanley Classic Wide Mouth 0,23L Mat black
219 kr
+ 45 kr fragt
Total: 264 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Sportdres Fiskegrej.dk favicon
Sportdres Fiskegrej.dk
Stanley Wide Mouth Flask 0,23L Sort
239 kr
+ 59 kr fragt
Total: 298 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Koeletaske.dk favicon
Koeletaske.dk
Classic Flask .23L Matte Sort
250 kr
+ 39 kr fragt
Total: 289 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Classic Flask .23L Matte Sort
250 kr
+ 39 kr fragt
Total: 289 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Outmore.dk favicon
Outmore.dk
Classic Flask .23L
250 kr
+ 39 kr fragt
Total: 289 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Stanley lommelærke Classic matsort 230ml
274 kr
+ 49 kr fragt
Total: 323 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Stanley Classic Wide Mouth Flask 0,23L, Matte Black
300 kr
+ 49 kr fragt
Total: 349 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Wolf Tactical favicon
Wolf Tactical
Stanley Classic Flask .23L Lommelærke Black
309 kr
+ 39 kr fragt
Total: 348 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Stanley
Kategori: Køkkenapparater tilbehør