Stanley Classic Vacuum Bottle 1,9L

Stanley Classic Vacuum Bottle 1,9L er perfekt til eventyr i naturen. Denne robuste termoflaske, lavet af 18/8 rustfrit stål og BPA-fri plast, holder dine drikke varme eller kolde i op til 45 timer. Med praktisk håndtag og indbygget kop er den ideel til både rejser og lange arbejdsdage.

Stanley Classic Vacuum Bottle 1,9L koster lige nu 463 kr. En stigning på 0,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 462 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 462 kr (07. april 2026) og 463 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 463 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Stanley Thermos
463 kr
+ 39 kr fragt
Total: 502 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Wolf Tactical favicon
Wolf Tactical
Stanley Legendary Classic Bottle 1.9L Termokande til friluftsliv Hammertone Green
529 kr
+ 39 kr fragt
Total: 568 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Sportdres Fiskegrej.dk favicon
Sportdres Fiskegrej.dk
Stanley Classic Vacuum Bottle 1,9L Grøn
549 kr
+ fri fragt
Total: 549 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Stanley 10-07934-003 Termokande 1,9L grøn
549 kr
+ fri fragt
Total: 549 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Koeletaske.dk favicon
Koeletaske.dk
Classic Bottle Vacuum Bottle 1.9L Hammertone Green
574 kr
+ 39 kr fragt
Total: 613 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Classic Bottle Vacuum Bottle 1.9L Hammertone Green
574 kr
+ 39 kr fragt
Total: 613 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Outmore.dk favicon
Outmore.dk
Classic Bottle Vacuum Bottle 1.9L
574 kr
+ 39 kr fragt
Total: 613 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Outdoornu.dk favicon
Outdoornu.dk
Stanley Classic Vakuum 1,9L termoflaske, grøn Termoflasker
579 kr
+ fri fragt
Total: 579 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
HUNTERS´ POINT ApS favicon
HUNTERS´ POINT ApS
Stanley Legendary Classic Bottle 1.9L
629 kr
+ 39 kr fragt
Total: 668 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 3 dage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Stanley Classic Vacuum Bottle 1,9L, Hammertone Green
650 kr
+ fri fragt
Total: 650 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Stanley termokande Classic grøn 1,9 ltr
666 kr
+ 49 kr fragt
Total: 715 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Stanley
Kategori: Køkkenapparater tilbehør