Stanley Classic Vacuum Bottle 1.4L

Bedste pris
Stabil pris
419kr
570 krSPAR 26%
hos HUNTERS´ POINT ApS
På lagerLaveste

Stanley Classic Vacuum Bottle 1.4L er en robust termoflaske, ideel til både camping og hverdag. Den er lavet af rustfrit stål og holder dine drikkevarer varme eller kolde i op til 40 timer. Med et lækagesikkert skruelåg og et praktisk håndtag, er den perfekt til alle udendørs eventyr.

Stanley Classic Vacuum Bottle 1.4L koster lige nu 419 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 12,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 479 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 419 kr (29. marts 2026) og 479 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 419 kr hos HUNTERS´ POINT ApS.

Sammenlign priser

Bedste pris
HUNTERS´ POINT ApS favicon
HUNTERS´ POINT ApS
Stanley Legendary Classic Bottle 1.4L
419 kr
+ 39 kr fragt
Total: 458 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 3 dage
Køb nu
Wolf Tactical favicon
Wolf Tactical
Stanley Legendary Classic Bottle 1.4L Termokande Hammertone Green
479 kr
+ 39 kr fragt
Total: 518 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Outdoornu.dk favicon
Outdoornu.dk
Stanley Classic Vacuum termoflaske 1,4L, grøn Termoflasker
489 kr
+ 39 kr fragt
Total: 528 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Sportdres Fiskegrej.dk favicon
Sportdres Fiskegrej.dk
Stanley Classic Vacuum Bottle 1,4L Grøn
489 kr
+ 59 kr fragt
Total: 548 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Outdoor i Centrum favicon
Outdoor i Centrum
Stanley Legendary Classic 1,4L Grøn
549 kr
+ fri fragt
Total: 549 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Stanley Classic Vacuum Bottle 1,4L, Hammertone Green
560 kr
+ fri fragt
Total: 560 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Koeletaske.dk favicon
Koeletaske.dk
Classic Bottle Vacuum Bottle 1.4L Hammertone Green
570 kr
+ 49 kr fragt
Total: 619 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Classic Bottle Vacuum Bottle 1.4L Hammertone Green
570 kr
+ 49 kr fragt
Total: 619 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Stanley
Kategori: Køkkenapparater tilbehør