Stanley Classic Vacuum Bottle 1,0L

Bedste pris
Stabil pris
347kr
540 krSPAR 36%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Stanley Classic Vacuum Bottle 1,0L er den ideelle termoflaske til udendørs eventyr. Den robuste flaske er lavet af 18/8 rustfrit stål, hvilket sikrer ekstrem holdbarhed. Den dobbelte vægisolering holder din drik varm eller kold i op til 24 timer. Med et skruelåg, der fungerer som kop, og BPA-fri komponenter, er denne flaske både praktisk og sikker at bruge. Nem at rengøre, da den tåler opvaskemaskine.

Stanley Classic Vacuum Bottle 1,0L koster lige nu 347 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 30,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 500 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 347 kr (22. april 2026) og 500 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 347 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Stanley termokande classic grøn 1 L
347 kr
Total: 347 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
HUNTERS´ POINT ApS favicon
HUNTERS´ POINT ApS
Stanley Legendary Classic Bottle 1.0L
399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 438 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 3 dage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Stanley Classic Vacuum Bottle 1,0L
500 kr
+ fri fragt
Total: 500 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Stanley termokande Classic grøn 1,0 ltr
540 kr
+ 49 kr fragt
Total: 589 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Stanley
Kategori: Kaffekopper og tekopper