Stanley Classic Vacuum Bottle 0,47L

4.7 (353 anmeldelser)
Stanley Classic Vacuum Bottle 0,47L
Bedste pris
Stabil pris
297kr
476 krSPAR 38%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Stanley Classic termokande på 0,47 liter er fremstillet af robust rustfrit stål og har dobbeltvæg-isolering, som holder dine drikke varme eller kolde i op til 15 timer. Det kompakte design gør den ideel til både daglige ture og udendørs eventyr. Skruelåget fungerer som praktisk kop, og kanden er 100 % BPA-fri og tåler opvaskemaskine.

Stanley Classic Vacuum Bottle 0,47L koster lige nu 297 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 297 kr (15. april 2026) og 297 kr (15. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 297 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Stanley Thermos Flask 0.47 L
297 kr
+ 39 kr fragt
Total: 336 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Outdoornu.dk favicon
Outdoornu.dk
Stanley Classic 0,47L termokande-matte black Termoflasker
349 kr
+ 39 kr fragt
Total: 388 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Koeletaske.dk favicon
Koeletaske.dk
Classic Bottle Vacuum Bottle .47L Matte Sort
392 kr
+ 39 kr fragt
Total: 431 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Classic Bottle Vacuum Bottle .47L Matte Sort
392 kr
+ 39 kr fragt
Total: 431 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Outmore.dk favicon
Outmore.dk
Classic Bottle Vacuum Bottle .47L
392 kr
+ 39 kr fragt
Total: 431 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Stanley Classic Vacuum Bottle 0,47L, Matte Black
430 kr
+ 49 kr fragt
Total: 479 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
HUNTERS´ POINT ApS favicon
HUNTERS´ POINT ApS
Stanley Classic Legendary Bottle 0.47L
439 kr
+ 39 kr fragt
Total: 478 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 3 dage
Køb nu
Wolf Tactical favicon
Wolf Tactical
Stanley Legendary Classic Bottle .47L Lille termokande Matte Black
439 kr
+ 39 kr fragt
Total: 478 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Stanley termokande Classic matsort 0,47 ltr
476 kr
+ 49 kr fragt
Total: 525 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Stanley Travel
Kategori: Køkkenapparater tilbehør
type: Flaske